TOP 3 portfeli damskich ze skóry

Portfel stanowi nieodłączny dodatek dla każdej nowoczesnej kobiety. Oprócz tego, że można w nim przechowywać pieniądze i karty płatnicze, dobrze dobrany będzie także stylowym i pięknym gadżetem, który podkreśli styl i charakter jego właścicielki. Niektóre kobiety preferują duże portfele z wieloma przegrodami, a inne drobne portfeliki na gotówkę, bilon i karty płatnicze. Wśród wielu stylów, rozmiarów i kolorów może być trudno wybrać ten jeden, idealny model. Jeżeli nie wiesz, na jaki się zdecydować, z pomocą może przyjść Ci poniższy ranking portfeli damskich ze skóry.
OFERTA

Zobacz więcej produktów

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Doloribus, distinctio debitis dignissimos similique excepturi blanditiis beatae magni culpa ad molestias recusandae totam nihil expedita voluptatem, consectetur hic porro quod autem.

obrazek produktu

3. Portfel damski skórzany model: P8220-0

Jest to duży damski portfel skórzany w kolorze czarnym, zamykany na zatrzask. W środku znajdują się dwie długie kieszenie na banknoty oraz dwie zapinane na zamek kieszenie na monety. Dodatkowo portfel wyposażony jest w pięć przegródek na karty płatnicze oraz przezroczystą kieszonkę na dokumenty lub zdjęcie bliskiej osoby. Niewątpliwym atutem jest w tym modelu zabezpieczenie przed skanowaniem kart płatniczych RFID. Z tyłu znajduje się dodatkowa kieszonka, a przód ozdobiony jest srebrnym logo.

obrazek produktu

2. Portfel damski ze skóry model: P8225-2

Ogromną zaletą tego portfela damskiego ze skóry jest jego funkcjonalność. Składa się z trzech kieszonek na banknoty oraz dodatkowej kieszeni zapinanej na suwak. Oprócz tego posiada dwie kieszenie na monety, jedną zapinaną na zatrzask, drugą na suwak. Dodatkowo znajdują się w nim kieszonki na karty płatnicze oraz jedna przezroczysta na dokumenty bądź zdjęcia. Atutem tego portfela jest jego wspaniały wygląd. Przód ozdobiony został srebrnym logo, natomiast całość ma oryginalny czerwony kolor.

obrazek produktu

1. Portfel damski – skóra naturalna, model: P8221-2

Ten niewielkich rozmiarów portfel damski ze skóry naturalnej idealnie pasuje do kobiecej torebki. Mimo swoich niedużych rozmiarów pomieści banknoty, na które przeznaczone są dwie kieszenie, monety – w zapinanej na bigiel kieszeni – oraz karty płatnicze. Przednia i tylna komora zapinane są na zatrzaski. Piękny czerwony kolor portfela sprawia, że ten model prezentuje się elegancko i stylowo. Jest świetnym dodatkiem do każdej stylizacji. Dodatkowo posiada zabezpieczenie RFID.

Przedstawione modele portfeli zostały wykonane z należytą starannością i z wysokiej jakości materiałów. Wszystko po to, aby zadowolić nawet najbardziej wymagające klientki. Dzięki nim przechowywanie gotówki, kart płatniczych oraz dokumentów będzie wygodne, a w razie potrzeby pieniądze lub karty będą łatwo dostępne. W dodatku każdy z tych portfeli doskonale sprawdzi się jako stylowy dodatek do nawet najbardziej eleganckiej kreacji i będzie świetnym pomysłem na prezent. Warto podarować go wyjątkowej kobiecie.